Uitslagen

Clubkampioenen 2018.

Paarden:   1. Nicole de Reuver.
                   2. Teunis van Eelen.

Pony's:      1. Steven Dijkslag. 
                   2. Henk Verkuyl.
                   3. Henrico Bouw.
                   4. Gerrit Steenbergen.

----------------------------------------------------------------------


Uitslagen Gemeente Kampioenschappen 6-10-2018.

Paarden, Dressuur:

1. Bennie Rorije 196
2. Nicole de Reuver 191
3. Ton Kruithof 1901/2
4. Teunis van Eelen 184
5. Adriana Haverkamp 180
6. Henk Scholten 179
7. Herma Meek 1771/2
8. Danielle Smit 170

Vaardigheid:

1. Nicole de Reuver
2. Ton Kruithof
3. Teunis van Eelen
4. Adriana Haverkamp
5. Herma Meek
6. Danielle Smit

Ponie's, Dressuur:

1. Dyonne van Hoorn 2001/2
2. Steven Dijkslag 1921/2
3. Gerrit Steenbergen 192
4. Henrico Bouw 190
5. Henk Verkuyl 1891/2
6. Jannes v. Diepen(K/R) 1811/2
7. Jannes v. Diepen(K/K) 1781/2

Vaardigheid:

1. Jannes v. Diepen(K/R)
2. Steven Dijkslag
3. Henrico Bouw
4. Jannes v. Diepen(K/K)
5. Gerrit Steenbergen
6. Dyonne van Hoorn
7. Henk Verkuyl

Gemeente Kampioen: Nicole de Reuver.

-------------------------------------------------------

 

 

Uitslagen Marathonwedstrijd 15-09-2018.

Paarden:

Dressuur:                 1. Teunis van Eelen 1911/2
                                  2, Nicole de Reuver 184 

Vaardigheid:             1. Nicole de Reuver.
                                   2. Teunis van Eelen.

Speel uw spel:          1. Nicole de Reuver. 1310
                                   2. Teunis van Eelen 1300

Marathon:                  1. Teunis van Eelen 271 sec.
                                   2. Nicole de Reuver 318 sec.

Totaal:                        1. Teunis van Eelen.
                                    2. Nicole de Reuver.

Pony's:

Dressuur:                   1. Henk Verkuyl. 199
                                    2. Steven Dijkslag 193
                                    3. Gerrit Steenbergen 192
                                    4. Dyonne van Hoorn 1891/2
                                    5. Simone Gorter 1851/2
                                    6. Henrico Bouw 179
                                    7. Niek Gosker 1751/2
                                    8. Jan Zantingh 162

Vaardigheid:              1. Henrico Bouw
                                   2. Henk Verkuyl
                                   3. Dyonne van Hoorn
                                   4. Steven Dijkslag
                                   5. Simone Gorter

Speel uw spel:           1. Steven Dijkslag 1670
                                    2. Henrico Bouw 1420
                                    3. Simone Gorter 1290
                                    4. Jan Zantingh 1250
                                    5. Niek Gosker 1090
                                    6. Henk Verkuyl 880
                                    7. Gerrit Steenbergen 810
                                    8. Dyonne van Hoorn 580

Marathon:                   1. Dyonne van Hoorn 265 sec.
                                    2. Steven Dijkslag 283
                                    3. Gerrit Steenbergen 296
                                    4. Henk Verkuyl 335
                                    5. Simone Gorter 493
                                    6. Niek Gosker 675

Totaal:                         1. Steven Dijkslag
                                    2. Henk Verkuyl
                                    3. Dyonne van Hoorn
                                    4. Simone Gorter
                                    5. Henrico Bouw
                                    6. Gerrit Steenbergen
                                    7. Niek Gosker
                                    8. Jan Zantingh

==========================================================


Uitslagen avondwedstrijd 29-08-2018.

Paarden.
Dressuur: 1. Piet Eerhart. 189
2. Bennie Rorije. 1881/2
3. Nicole de Reuver. 1821/2
4. Teunis van Eelen. 180
5. Adriana Haverkamp. 1721/2

Vaardigheid: 1. Bennie Rorije.
2. Nicole de Reuver.
3. Teunis van Eelen.
4. Piet Eerhart.
5. Ton Kruithof.

Totaal: 1. Bennie Rorije.
2. Piet Eerhart.
3. Nicole de Reuver.
4. Teunis van Eelen.

Pony's.

Dressuur: 1. Steven Dijkslag. 195
2. Henk Verkuyl. 181
3. Gerrit Steenbergen. 1801/2
4. Herma Meek. 180
5. Henrico Bouw. 167

Vaardigheid: 1. Steven Dijkslag.
2. Gerrit Steenbergen.
3. Henrico Bouw.
4. Herma Meek.
5. Henk Verkuyl.

Totaal: 1. Steven Dijkslag.
2. Gerrit Steenbergen.
3. Henk Verkuyl.
4. Herma Meek.
5. Henrico Bouw.


Uitslag Ringsteken Heerde 18-08-2018.

Pony's: 1. Herman Agterhuis.
2. Henrico Bouw.
3. Piet Eerhart.
4. Gerrit Steenbergen.
5. Steven Dijkslag.

Paarden: 1. Linus Colijn.
2. Bert van Dommelen.
3. Teunis van Eelen.
4. Bennie Rorije.
5. Wichert Veldwijk.
6. Dirk Bronsink

 

 

Uitslagen minimarathon 01-08-2018.

Paarden:    1. Nicole de Reuver.
                   2. Teunis van Eelen. 
                   3. Bennie Rorije.
                   4. Adriana Haverkamp.

Pony's:        1. Steven Dijkslag.
                    2. Herma Meek.
                    3. Dyonne van Hoorn
                    4. Gerrit Steenbergen.


Onderwerp: Uitslag Ringsteken Wapenveld 09-06-2018


Pony's: 1. Herman Agterhuis.
2. Sabine Wijnhout.
3. Gerrit Steenbergen.
4. Steven Dijkslag.

Paarden: 1. Bennie Rorije.
2. Jan Vonder.
3. Linus Colijn.
4. Albert Zandbergen.
5. Teunis van Eelen.
6. Bert van Dommelen.
7. Ton Kruithof.

Schoonste geheel: Steven Dijkslag.




Uitslagen avondwedstrijd woensdag 23 mei 2018

Dressuur:

Paarden: 1. Bennie Rorije (Eddie) 197 1/2
2. Teunis van Eelen. 188 1/2
3. Adriana Haverkamp (Vos) 186.
4. Nicole de Reuver (Bruin) 183 1/2.
5. Ton Kruithof, 180 1/2.
6. Bennie Rorije (Dubbel). 180.

Pony's: 1. Henk Verkuyl. 195 1/2.
2. Steven Dijkslag. 192 1/2.
3. Henrico Bouw. 190.
4. Gerrit Steenbergen. 182 1/2.

Vaardigheid:

Paarden: 1. Ton Kruithof.
2. Nicole de Reuver (Bruin).
3. Bennie Rorije (Eddie).
4. Adriana Haverkamp (Vos).
5. Teunis van Eelen.

Pony's: 1. Henk Verkuyl.
2. Henrico Bouw.
3. Steven Dijkslag.
4. Gerrit Steenbergen.

Totaal:

Paarden: 1. Bennie Rorije (Eddie).
2. Nicole de Reuver (Bruin).
3. Ton Kruithof.
4. Teunis van Eelen.
5, Adriana Haverkamp (Vos).
6. Bennie Rorije (Dubbel).

Pony's: 1. Henk Verkuyl.
2. Steven Dijkslag.
3. Henrico Bouw.
4. Gerrit Steenbergen.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Clubkampioenen 2017.

Paarden: 1. Nicole de Reuver,
2. Bennie Rorije.
3. Teunis van Eelen.
4. Dries Kwakkel.
5. Adriana Haverkamp.

Pony's: 1. Jannes van Diepen.
2. Henk Verkuyl.
3. Steven Dijkslag.
4. Gerrit Steenbergen.
5. Henrico Bouw.

Gemeentekampioenschappen 7-10-2017.

Dressuur Paarden:

1. Bennie Rorije.(Eddie) 197.
2. Teunis van Eelen. 196,5.
3. Nicole de Reuver. 190.
4. Adriana Haverkamp.(Vos) 181,5.
5. Bennie Rorije(Dubbelspan) 180.
6. Dries Kwakkel. 177.
7. Adriana Haverkamp(Schimmel) 166.

Dressuur Pony's:

1. Jannes van Diepen(Kim/Rozemarijn). 184.
2. Henk Verkuyl. 183,5.
3. Gerrit Steenbergen. 181.
4. Jannes van Diepen(Kim/Kandel). 179.
5. Henrico Bouw. 175.
5. Steven Dijkslag. 175.

Vaardigheid Paarden:

1. Nicole de Reuver,
2. Teunis van Eelen.
3. Bennie Rorije (Eddie).
4.Adriana Haverkamp (Schimmel).
5. Bennie Rorije (Dubbelspan).
6. Dries Kwakkel.
7. Adriana Haverkamp (Vos).

Vaardigheid Pony's: 

1. Jannes van Diepen (Kim/Rozemarijn).
2. Jannes van Diepen (Kim/Kandel).
3. Gerrit Steenbergen.
4. Steven Dijkslag.
5. Henk Verkuyl.
6. Henrico Bouw.

Gemeentekampioen: Jannes van Diepen (Kim/Rozemarijn).

 

 

Uitslagen marathonwedstrijd zaterdag 16 september.

Paarden.

Dressuur: 1. Nicole de Reuver 212,5 (Eddie)
2. Teunis van Eelen 206
3. Bennie Rorije 203,5 (Eddie)
4. Rene van Staveren 195
5. Martin van Wijhe 167,5
6. Dries Kwakkel 166,5

Marathon: 1. Teunis van Eelen.
2. Rene van Staveren.
3. Nicole de Reuver. (Gabber)
4. Martin van Wijhe.
5. Bennie Rorije. (Gabber)
6. Dries Kwakkel.

Vaardigheid: 1. Nicole de Reuver. (Eddie)
2. Bennie Rorije. (Eddie)
3. Teunis van Eelen.
4. Rene van Staveren.
5. Martin van Wijhe.
6. Dries Kwakkel.

Speel uw Spel: 1. Nicole de Reuver. (Eddie)
2. Bennie Rorije. Eddie)
3. Martin van Wijhe.
4. Dries Kwakkel.
5. Teunis van Eelen.
6. Rene van Staveren.

Totaal: 1. Teunis van Eelen.
2. Rene van Staveren.
3. Martin van Wijhe.
4. Dries Kwakkel.
5. Nicole de Reuver. (Eddie)
6. Bennie Rorije. (Eddie)

Pony's.

Dressuur: 1. Henk Verkuyl 183.
2. Gerrit Wieberdink. 181,5
3. Henrico Bouw 180,5
4. Gerrit Steenbergen. 180
4. Jannes van Diepen. 180 (Kim/Rozemarijn)
6. Charlotte Oosterbroek. 179
7. Steven Dijkslag. 173,5
7. Jannes van Diepen. 173,5 (Kim/Kandel)

Marathon: 1. Jannes van Diepen.(Kim/Kandel)
2. Jannes van Diepen.(Kim/Rozemarijn)
3. Steven Dijkslag.
4. Henrico Bouw.
5. Gerrit Wieberdink.
6. Henk Verkuyl.
7. Charlotte Oosterbroek.
8. Gerrit Steenbergen.

Vaardigheid: 1. Jannes van Diepen.(Kim/Kandel)
2. Jannes van Diepen.(Kim/Rozemarijn)
3. Steven Dijkslag.
4. Gerrit Wieberdink.
5. Gerrit Steenbergen.
5. Henrico Bouw.
7. Charlotte Oosterbroek.
8. Henk Verkuyl.

Speel uw Spel: 1. Jannes van Diepen.(Kim/Kandel)
2. Gerrit Steenbergen.
3. Steven Dijkslag.
4. Charlotte Oosterbroek.
5. Jannes van Diepen.(Kim/Rozemarijn)
6. Henrico Bouw.
7. Henk Verkuyl.

Totaal: 1. Jannes van Diepen.(Kim/Kandel)
2. Jannes van Diepen.(Kim/Rozemarijn)
3. Steven Dijkslag.
4. Henrico Bouw.
5. Gerrit Steenbergen.
6. Henk Verkuyl.
7. Charlotte Oosterbroek.
8. Gerrit Wieberdink.


 

 

Uitslagen ringsteekwedstrijd Heerde 12-08-2017

Paarden: 1. Gerrit Bredewout.
2. Linus Colijn.
3. Bennie Rorije.
4. Teunis van Eelen.
5. Bert van Dommelen.
6. Dirk Bronsink.
7. Jan Vonder.
8. Wichert Veldwijk.


Pony’s: 1. Henrico Bouw.
2. Gerrit Steenbergen.
3. Herman Agterhuis.
4. Steven Dijkslag.

Publieksprijs: 1. Bennie Rorije.
2. Henrico Bouw.


Uitslagen Avondwedstrijd 30-08-2017

Paarden.

Dressuur: 1. Bennie Rorije.
2. Teunis van Eelen. (Vos)
2. Adriana Haverkamp.(Vos)
4. Nicole de Reuver.
5. Tom van der Linden.
6. Adriana Haverkamp.(Schimmel)
7. Dries Kwakkel.

Vaardigheid:1. Nicole de Reuver.
2. Dries Kwakkel.
3. Bennie Rorije.
4. Teunis van Eelen. (Schimmel)
5. Adriana Haverkamp. (Schimmel)
6. Adriana Haverkamp. (Vos)
7. Teunis van Eelen. (Vos)

Totaal: 1. Bennie Rorije.
2. Nicole de Reuver.
3. Adriana Haverkamp. (Vos)
4. Teunis van Eelen. (Vos)
5. Dries Kwakkel.
6. Adriana Haverkamp. (Schimmel)

Pony's.

Dressuur: 1. Jannes van Diepen (Kim/Rozemarijn)
2. Jannes van Diepen. (Kim/Kandel)
3. Henk Verkuyl.
4. Henrico Bouw.
5. Steven Dijkslag.
6. Gerrit Steenbergen.

Vaardigheid:1. Jannes van Diepen. (Kim/Rozemarijn)
2. Jannes van Diepen. (Kim/Kandel)
3. Steven Dijkslag.
4. Henk Verkuyl.
5. Henrico Bouw.
6. Gerrit Steenbergen.

Totaal: 1. Jannes van Diepen. (Kim/Rozemarijn)
2. Jannes van Diepen. (Kim/Kandel)
3. Henk Verkuyl.
4. Steven Dijkslag.
5. Henrico Bouw.
6. Gerrit Steenbergen.


Uitslagen mini marathon 6-09-2017

Paarden.

1. Teunis van Eelen
2. Nicole de Reuver
3. Bennie Rorije
4. Adriana Haverkamp
5. Dries Kwakkel

Pony’s.

1. Jannes van Diepen
2. Steven Dijkslag
3. Charlotte Oosterbroek

------------------------------------------------------------------

Zomerwedstrijd 24 juni

Paarden:

Dressuur: 1. Teunis , 2. Bennie / Nicole , 4. Adriana , 5. Dries , 6. Adriana , 7. Teunis

Vaardigheid: 1. Dries , 2. Nicole , 3. Bennie , 4. Adriana , 5. Teunis , 6. Adriana , 7. Teunis

Marathon: 1. Nicole , 2. Teunis , 3. Bennie , 4. Dries , 5. Adriana

Pony's:

Dressuur: 1. Henk , 2. Jannes , 3. Steven, 4. Jannes , 5. Henrico , 6. Gerrit

Vaardigheid: 1. Jannes , 2. Jannes , 3. Steven , 4. Henrico , 5. Gerrit , 6. Henk

Marathon: 1. Jannes , 2. Gerrit , 3. Henrico, 4. Henk , 5. Steven

Algemeen:

Paarden: 1. Nicole , 2. Bennie , 3. Teunis , 4. Dries , 5. Adriana, 6. Adriana, 7. Teunis

Pony's: 1. Jannes , 2. steven, 3. Jannes, 4. Henk, 5. Henrico, 6. Gerrit

 

 

Uitslag ringsteekwedstrijd Wapenveld

20 mei 2017

Pony’s:

1. Herman Agterhuis
2. Henrico Bouw

Paarden:

1. Gerrit Bredewout
2. Jan Vonder
3. Ton Kruithof
4. Bennie Rorije


Schoonste geheel: Steven Dijkslag

------------------------------------------------

Clubkampioenen 2016

Pony’s


1. Jannes van Diepen
2. Jorn van Olst
3. Henk Verkuyl
4. Henrico Bouw
5. Steven Dijkslag
6. Adriana Haverkamp

Paarden


1. Nicole de Reuver
2. Teunis van Eelen

Uitslagen Marathonwedstrijd

Dressuur pony’s

1.   Henk Verkuyl
2.   Jannes van Diepen (dubbel)
3.   Henrico Bouw
4.   Jannes van Diepen (enkel)
5.   Oniek van Olst
6.   Jorn van Olst
7.   Steven Dijkslag
8.   Gerrit Beltman

Vaardigheid pony’s

1.   Jorn van Olst
2.   Jannes van Diepen (dubbel)
3.   Jannes van Diepen (enkel)
4.   Oniek van Olst
4.   Steven Dijkslag
6.   Eline Veldwijk (dubbel)
7.   Henrico Bouw
8.   Henk Verkuyl
9.   Gerrit Beltman
10. Eline Veldwijk (enkel)

Marathon pony’s

1.   Jorn van Olst
2.   Jannes van Diepen (dubbel)
3.   Steven Dijkslag
4.   Jannes van Diepen (enkel)
5.   Henrico Bouw
6.   Henk Verkuyl
7.   Gerrit Beltman

Speel uw spel pony’s

1.   Jannes van Diepen (enkel)
2.   Jannes van Diepen (dubbel)
3.   Jorn van Olst
4.   Steven Dijkslag
5.   Eline Veldwijk (dubbel)
6.   Henrico Bouw
7.   Eline Veldwijk (enkel)
8.   Henk Verkuyl

Einduitslag pony’s

1.   Jannes van Diepen (dubbel)
2.   Jorn van Olst
3.   Jannes van Diepen (enkel)
4.   Steven Dijkslag
5.   Henrico Bouw
6.   Henk Verkuyl
7.   Oniek van Olst
8.   Eline Veldwijk (dubbel)
9.   Gerrit Beltman
10. Eline Veldwijk (enkel)

Dressuur paarden

1.   Melissa vd Landen
2.   Teunis van Eelen
3.   Bennie Rorije
4.   Gerrit Bredewout
4.   Nicole de Reuver
6.   Dries Kwakkel

Vaardigheid paarden

1.   Nicole de Reuver
2.   Teunis van Eelen
3.   Gerrit Bredewout
4.   Melissa vd Landen
5.   Bennie Rorije
6.   Dries Kwakkel

Marathon paarden

1.   Teunis van Eelen
2.   Bennie Rorije
3.   Gerrit Bredewout
4.   Dries Kwakkel

Einduitslag paarden

1.   Teunis van Eelen
2.   Nicole de Reuver
3.   Bennie Rorije
4.   Gerrit Bredewout
5.   Dries Kwakkel
6.   Melissa vd Landen

-------------------------------------

Uitslagen gemeentekampioenschappen

Dressuur pony’s
1. Henk Verkuyl
2. Jannes van Diepen (dubbel)
3. Oniek van Olst
4. Adriana Haverkamp
5. Jannes van Diepen (enkel)
6. Jorn van Olst
7. Henrico Bouw
8. Gerrit Steenbergen (HC)

Vaardigheid pony’s
1. Oniek van Olst
2. Jorn van Olst
3. Jannes van Diepen
4. Adriana Haverkamp
5. Jannes van Diepen (enkel)
6. Henrico Bouw
7. Henk Verkuyl
8. Gerrit Steenbergen (HC)

Dressuur paarden
1. Teunis van Eelen
2. Nicole de Reuver
3. Dries Kwakkel
4. Bennie Rorije

Vaardigheid paarden
1. Nicole de Reuver
2. Teunis van Eelen
3. Dries Kwakkel
4. Bennie Rorije

Algemeen kampioen: Nicole de Reuver

 

---------------------------------------------------

De uitslagen van het ringsteken in Heerde

13 augustus 2016

Pony’s
1. Frans Rutgers
2. Jorn van Olst
3. Herman Achterhuis

Schoonste geheel pony’s: Henrico Bouw

Paarden
1. Gerrit Bredewout
2. Wichert Veldwijk

Schoonste geheel paarden: Wichert Veldwijk

 ----------------------------------------------------------------

 

Dressuur Pony’s

1. Henk Verkuyl
2. Jannes v. Diepen (Enkel)
3. Henrico Bouw
4. Oniek van Olst
5. Jorn van Olst (Dubbel)
5. Adriana Haverkamp
7. Steven Dijkslag (Dubbel)
8. Jannes v Diepen (Dubbel)
9. Jacco van Diepen (Kim)
10. Steven Dijkslag (Enkel)
10. Gerrit Steenbergen
12. Dries Kwakkel

Dressuur Paarden
1. Teunis van Eelen
2. Nicole de Reuver
3. Bennie Rorije
4. Frits de Reuver

Vaardigheid Pony’s
1. Jannes van Diepen (Dubbel)
2. Steven Dijkslag (Enkel)
3, Dries Kwakkel
4. Jacco van Diepen (Kim)
5. Jorn van Olst (Dubbel)
6. Jannes van Diepen (Enkel)
7. Henrico Bouw
8. Steven Dijkslag (Dubbel)
9. Henk Verkuyl
10. Jacco van Diepen (Rozemarijn)
11. Adriana Haverkamp
12. Gerrit Steenbergen

Vaardigheid Paarden
1. Nicole de Reuver
2. Bennie Rorije
3. Teunis van Eelen
4. Frits de Reuver

Algemeen pony’s
1. Jannes van Diepen (Enkel)
2. Jannes van Diepen (Dubbel)
3. Henk Verkuyl
4. Henrico Bouw
5. Jorn van Olst (Dubbel)
6. Steven Dijkslag (Enkel)
7. Jacco van Diepen (Kim)
8. Steven Dijkslag (Dubbel)
9. Dries Kwakkel
10. Adriana Haverkamp
11. Gerrit Steenbergen

Algemeen Paarden
1. Nicole de Reuver
2. Teunis van Eelen
3. Bennie Rorije
4. Frits de Reuver

 --------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Uitslag avondwedstrijd 25 mei

Rectificatie
Het wedstrijdsecretariaat heeft een fout gemaakt bij het berekenen van de uitslag.
Deze fout is inmiddels hersteld en hieronder treft u de goede uitslag aan.

      Pony’s Dressuur
1.   Steven Dijkslag (dubbel)
2.   Jorn van Olst (span 1)
3.    Henk Verkuyl
       Henrico Bouw
       Jorn van Olst (span 2)
6.   Steven Dijkslag (enkel)
7.   Jannes van Diepen (enkel)
8.   Adriana Haverkamp
9.   Jannes van Diepen (dubbel)
10.  Dries Kwakkel
11.  Gerrit Steenbergen

--------------------------------------------------

       Pony’s vaardigheid
1.   Jannes van Diepen (dubbel)
2.   Jannes van Diepen (enkel)
3.   Jorn van Olst (span 2)
4.   Steven Dijkslag (dubbel)
5.   Jorn van Olst (span 1)
6.   Steven Dijkslag (enkel)
7.   Henrico Bouw
8.   Dries Kwakkel
9.   Adriana Haverkamp
10. Gerrit Steenbergen
11. Henk Verkuyl

       Pony’s algemeen
1.    Steven Dijkslag (dubbel)
2.    Jorn van Olst (span 2)
3.    Jorn van Olst (span 1)
4.    Jannes van Diepen (enkel)
5.    Henrico Bouw
6.    Jannes van Diepen (dubbel)
7.    Steven Dijkslag (enkel)
8.    Henk Verkuyl
9.    Adriana Haverkamp
10.  Dries Kwakkel
11.  Gerrit Steenbergen

------------------------------------

      Paarden dressuur
1.  Teunis van Eelen
2.  Nicole de Reuver
3.  Bennie Rorije

-----------------------------------

      Paarden vaardigheid
1.   Nicole de Reuver
2.   Bennie Rorije
3.   Teunis van Eelen

-----------------------------------

      Paarden algemeen
1.  Nicole de Reuver
2.  Teunis van Eelen
3.  Bennie Rorije

----------------------------------------------

Uitslag ringsteekwedstrijd Wapenveld

21 mei 2016

Pony’s:                 1. Henrico Bouw

                              2. Herman Agterhuis

                              3. Frans Rutgers


Paarden:               1. Teunis van Eelen

                               2. Bert van Dommelen

                               3. Gerrit Bredewout

          

Schoonste geheel:  Bennie Rorije

---------------------------------------------------------

Clubkampioenen 2015


Paarden:

1. Teunis van Eelen
2. Bennie Rorije

Pony's:

1. Jannes van Diepen
2. Steven Dijkslag
3. Henk Verkuyl

--------------------------------------------------------------

 

Uitslagen gemeentekampioenschappen 2015

Dressuur pony’s
1. Oniek van Olst
2. Henrico Bouw
3. Jorn van Olst dubbel
4. Jannes van Diepen
5. Henk Verkuyl
6. Dries Kwakkel
7. Steven Dijkslag (dubbel)
8. Steven Dijkslag (enkel)
9. Frans Rutgers
10. Gerrit Steenbergen
11. Jacco van Diepen

Dressuur paarden
1. Bennie Rorije
2. Nicole de Reuver
3. Adriana Haverkamp
4. Teunis van Eelen
5. Gerrit Bredewout

Vaardigheid pony’s
1. Jannes van Diepen (Kim/Rozemarijn)
2. Jannes van Diepen (Kandel/Rozemarijn)
3. Jorn van Olst
4. Steven Dijkslag (dubbel)


Vaardigheid paarden
1. Nicole de Reuver
2. Teunis van Eelen
3. Bennie Rorije
4. Adriana Haverkamp
5. Gerrit Bredewout

Kampioenen
Dressuur kampioen pony’s: Oniek van Olst
Dressuur kampioen paarden: Bennie Rorije
Vaardigheid pony’s: Jannes van Diepen
Vaardigheid paarden: Nicole de Reuver
Algemeen kampioen: Nicole de Reuver

 --------------------------------------------------------------------

Uitslagen Marathonwedstrijd Paarden
19 september 2015

Dressuur
1. Nicole de Reuver
2. Teunis van Eelen
3. Bennie Rorije

Marathon
1. Bennie Rorije
2. Teunis van Eelen

Vaardigheid
1. Teunis van Eelen
2. Bennie Rorije
3. Nicole de Reuver

Speel uw spel
1. Bennie Rorije
2. Teunis van Eelen
3. Nicole de Reuver

Algemeen
1. Bennie Rorije
2. Teunis van Eelen
3. Nicole de Reuver

Uitslag Marathonwedstrijd pony's
19 september 2015

Dressuur
1. Steven Dijkslag (dubbel)
2. Jannes van Diepen (Kim / Rozemarijn)
3. Steven Dijkslag (enkel)
4. Jorn van Olst
5. Jannes van Diepen (Kandel / Rozemarijn)
6. Henrico Bouw
7. Henk Verkuyl
8. Dries Kwakkel
9. Frans Rutgers (schimmel)
10. Frans Rutgers (zwart)

Marathon
1. Jannes van Diepen (Kandel / Rozemarijn)
2. Jorn van Olst
3. Steven Dijkslag (enkel)
4. Steven Dijkslag (dubbel)
5. Jannes van Diepen (Kim / Rozemarijn)
6. Henk Verkuyl
7. Henrico Bouw
8. Frans Rutgers (zwart)
9. Frans Rutgers (schimmel)
10. Dries Kwakkel

Vaardigheid
1. Jannes van Diepen (Kim / Rozemarijn)
2. Jorn van Olst
3. Jannes van Diepen (Kandel / Rozemarijn)
4. Steven Dijkslag (dubbel)
5. Henrico Bouw
6. Steven Dijkslag (enkel)
7. Frans Rutgers (schimmel)
8. Dries Kwakkel
9. Frans Rutgers (zwart)
10. Henk Verkuyl

Speel uw spel
1. Jannes van Diepen (Kandel / Rozemarijn)
2. Jannes van Diepen (Kim / Rozemarijn)
3. Jorn van Olst
4. Henrico Bouw
5. Steven Dijkslag (dubbel)
6. Steven Dijkslag (enkel)
7. Frans Rutgers (zwart)
8. Henk Verkuyl
9. Dries Kwakkel
10. Frans Rutgers (schimmel)

Algemeen
1. Jannes van Diepen (Kandel / Rozemarijn)
2. Jannes van Diepen (Kim / Rozemarijn)
3. Jorn van Olst
4. Steven Dijkslag (dubbel)
5. Steven Dijkslag (enkel)
6. Henrico Bouw
7. Henk Verkuyl
8. Frans Rutgers (zwart)
9. Frans Rutgers (schimmel)
10. Dries Kwakkel



Uitslag ringsteken Wapenveld

12 september 2015


Paarden:
1. Dirk Bronsink
2. Linus Colijn
3. Bert van Dommelen

Pony's:
1. Jacco van Diepen
2. Gerrit Steenbergen
3. Familie Veldwijk
4. Frans Rutgers
5. Steven Dijkslag
6. Herman Agterhuis

Uitslag ringsteken Heerde 15-08-2015

Paarden:

1 Linus Colijn

2 Wichert Veldwijk

3 Dirk Bronsink

4 Gerrit Bredewout

5 Bert van Dommelen

Pony's:

1 Gerrit Steenbergen

2 Fam. Veldwijk

3 Herman Agterhuis

4 Henrico Bouw

5 Jacco van Diepen

Uitslag wedstrijd 20 juni 2015

Dressuur paarden:

1 Teunis van Eelen

2 Nicole de Reuver

3 Dhr. Olthuis

4 Bennie Rorije

Vaardigheid paarden:

1 Teunis van Eelen

2 Nicole de Reuver

3 Bennie Rorije

4 Dhr. Olthuis

Totaal paarden:

1 Teunis van Eelen

2 Nicole de Reuver

3 Dhr. Olthuis

4 Bennie Rorije

Dressuur pony's:

1 Henk Verkuil

2 Steven Dijkslag

3 Jannes van Diepen (Kim/ Rozemarijn)

4 Jannes van Diepen ( Kendal/ Rozemarijn)

5 Jacco van Diepen

5 Gerrit Steenbergen

7 Frans Rutgers

Vaardigheid pony's:

1 Jannes van Diepen ( Kim/ Rozemarijn )

2 Jacco van Diepen ( kim )

3 Jannes van Diepen ( Kendal/ Rozemarijn )

3 Steven Dijkslag

5 Jacco van Diepen ( Kendal )

6 Henk Verkuil

7 Gerrit Steenbergen

8 Frans Rutgers

Totaal Pony's:

1 Jannes van Diepen ( Kim/ Rozemarijn )

2 Steven Dijkslag

3 Henk Verkuil

4 Jannes van Diepen ( Kendal/ Rozemarijn )

5 Jacco van Diepen ( Kim )

6 Gerrit Steenbergen

7 Frans Rutgers

8 Jacco van Diepen ( Kendal )

Uitslag avondwedstrijd 27 mei 2015

Dressuur paarden:

1 Teunis van Eelen

2 Nicole de Reuver

3 Benny Rorije

Vaardigheid paarden:

1 Nicole de Reuver

2 Teunis van Eelen

3 Benny Rorije

Totaal paarden:

1 Teunis van Eelen

2 Nicole de Reuver

3 Benny Rorije

Dressuur pony's:

1 Steven Dijkslag

2 Jannes van Diepen (Kim/ Rozemarijn)

3 Henk Verkuil

4 Henrico Bouw

5 Jannes van Diepen (Kendal/ Rozemarijn)

6 Adriana Haverkamp

7 Frans Rutgers

Vaardigheid pony's:

1 Jannes van Diepen (Kim/ Rozemarijn)

2 Jannes van Diepen (Kendal/ Rozemarijn)

3 Steven Dijkslag

4 Adriana Haverkamp

5 Henrico Bouw

6 Henk Verkuil

7 Frans Rutgers

Totaal pony's:

1 Jannes van Diepen (Kim/ Rozemarijn)

2 Steven Dijkslag

3 Jannes van Diepen (Kendal/ Rozemarijn)

4 Henk Verkuil

5 Henrico Bouw

6 Adriana Haverkamp

7 Frans Rutgers

Uitslag clubkampioen 2014

Paarden:

1 Bennie Rorije

2 Teunis van Eelen

3 Sofie Wetsema

Pony's:

 

1 Jannes van Diepen

2 Steven Dijkslag

3 Jacco van Diepen

 

 

uitslag wedstrijd 4-10-14 Gemeente kampioenschappen

Gemeente Kampioen is Steven Dijkslag

 

dressuur Paarden

 

1 Bennie Rorije 192

2 Alard Haverkamp 188

3 Teunis van Eelen 182

3 Ton Huiskamp 182

5 Sofie Wetsema 168

5 Adriana Haverkamp 168

7 Nicole de Reuver 166

 

dressuur pony's

 

1 Steven Dijkslag 193

2 Jorn van Olst 188

3 Jannes van Diepen 185 ( Kim/ Rozemarijn )

4 Dries Kwakkel 173

5 Jacco van Diepen 170 ( Kim )

5 Frans Rutgers 170

5 Gerrit Steenbergen 170

8 Gerrit van Ommen 167

9 Jannes van Diepen 164 ( Kendal/ Rozemarijn )

10 Jacco van Diepen 163 ( Kendal )

11 Jordi Haverkamp 162

 

vaardigheid paarden

 

1 Nicole de Reuver

2 Teunis van Eelen

3 Bennie Rorije

4 Sofie Wetsema

5 Ton Huiskamp

6 Alard Haverkamp

7 Adriana Haverkamp

 

vaardigheid pony's

 

1 Jannes van Diepen ( Kendal/ Rozemarijn )

2 Steven Dijkslag

3 Jorn van Olst

4 Jacco van Diepen ( Kendal )

5 Jacco van Diepen ( Kim )

6 Jannes van Diepen ( Kim/ Rozemarijn )

7 Gerrit van Ommen

8 Dries Kwakkel

9 Gerrit Steenbergen

10 Frans Rutgers

11 Jordi Haverkamp

 

uitslag wedstrijd 20-09-2014

 

 

dressuur paarden

1 Teunis van Eelen

2 Bennie Rorije

3 Gerrit Bredewout

 

dressuur pony's

1 Steven Dijkslag

2 Joelle Berghuis

3 Henrico Bouw

4 Jannes van Diepen ( Kim/ Rozemarijn )

4 Rene van Staveren

6 Jacco van Diepen ( Kim )

6 Jannes van Diepen (Kendal/ Rozemarijn )

8 Danielle van Staveren

9 Henk Verkuil

10 Frans Rutgers

11 Gerrit Steenbergen

 

vaardigheid Paarden

1 Teunis van Eelen

2 Gerrit Bredewout

3 Bennie Rorije

 

vaardigheid Pony's

1 Jannes van Diepen ( Kim/ Rozemarijn )

2 Jannes van Diepen ( Kendal/ Rozemarijn )

3 Jacco van Diepen ( Kim )

4 Rene van Staveren

5 Steven Dijkslag

6 Joelle Berghuis

7 Henrico Bouw

7 Danielle van Staveren

9 Frans Rutgers

10 Gerrit Steenbergen

11 Henk Verkuil

 

speel uw Spel Paarden

1 Bennie Rorije

2 Teunis van Eelen

3 Gerrit Bredewout

 

speel uw spel Pony's

1 Jannes van Diepen ( Kim/ Rozemarijn)

2 Rene van Staveren

3 Jannes van Diepen ( Kendal/ Rozemarijn)

4 Henrico Bouw

5 Frans Rutgers

6 Joelle Berghuis

7 Gerrit Steenbergen

8 Danielle van Staveren

9 Steven Dijkslag

10 Gerrit Veldwijk

11 Jacco van Diepen

12 Henk Verkuil

 

Marathon Paarden

1 Bennie Rorije

2 Teunis van Eelen

3 Gerrit Bredewout

 

Marathon Pony's

1 Jannes van Diepen

2 Jannes van Diepen

3 Steven Dijkslag

4 Henrico Bouw

5 Joelle Berghuis

6 Jacco van Diepen

7 Rene van Staveren

8 Danielle van Staveren

9 Gerrit Steenbergen

10 Henk Verkuil

11 Frans Rutgers

 

totaal Paarden

1 Teunis van Eelen

2 Bennie Rorije

3 Gerrit Bredewout

 

totaal Pony's

1 Jannes van Diepen ( Kim/ Rozemarijn )

2 Jannes van Diepen ( Kendal/ Rozemarijn )

3 Rene van Staveren

4 Steven Dijkslag

5 Henrico Bouw

6 Joelle Berghuis

7 Jacco van Diepen

8 Danielle van Staveren

9 Frans Rutgers

10 Gerrit Steenbergen

11 Henk Verkuil

 

uitslag Ringsteken Hattem 2014

 

1 Herman Agterhuis

2 Linus Colijn

3 Jorn van Olst

 

uitslag Ringsteken Heerde 2014

 

1 Herman Agterhuis

2 Jorn van Olst

 

uitslag wedstrijd 21-6-2014

dressuur paarden

1 Benny Rorije

2 Adriana Haverkamp

3 Teunis van Eelen

4 Wicher Bosman

vaardigheid Paarden


1 Adriana Haverkamp

2 Benny Rorije

3 Wicher Bosman

 

totaal Paarden


1 Benny Rorije

2 Adriana Haverkamp

3 Wicher Bosman

 

Dressuur Pony's

1 Henk Verkuil

2 Henrico Bouw

3 Steven Dijkslag

4 Jannes van Diepen ( kim en rozemarijn )

5 Jannes van Diepen ( kendal en rozemarijn )

6 Gerrit Steenbergen

7 Frans Rutgers

 

Vaardigheid Pony's

1 Jannes van Diepen ( kim en rozemarijn )

2 Jannes van Diepen ( kendal en rozemarijn )

3 Henrico Bouw

4 Steven Dijkslag 

5 Gerrit Steenbergen

6 Frans Rutgers

7 Henk Verkuil

 

Totaal Pony's 

1 Henrico Bouw 

2 Jannes van Diepen ( kim en rozemarijn

3 Steven Dijkslag

4 Jannes van Diepen ( kendal en rozemarijn )

5 Henk Verkuil

6 Gerrit Steenbergen 

7 Frans Rutgers 

 

 

 

Uitslag ringsteken 7-6-2014 Wapenveld


Pony's 

1 Gerrit Veldwijk

2 Henrico Bouw

3 Herman Agterhuis

4 Jaccovan Diepen

5 Jorn van Olst

6 Frans Rutgers

7 Steven Dijkslag

8 Gerrit Steenbergen

9 Gerrit van Ommen

Paarden

 


1 Dirk Bronsink

2 Wicher Bosman

3 Jen Algera

 

 

Uitslag avond wedstrijd 14-5-2014


dressuur Paarden

1. Benny Rorije

2. Adriana Hverkamp

3. Teunis van Eelen 

4. Sofie Wetsema

vaardigheid Paarden


1. Sofie Wetsema

2. Benny Rorije

3. Teunis van Eelen

4. Adriana Haverkamp

Totaal Paarden


1. Benny Rorije

2. Sofie Wetsema

3. Adriana Haverkamp 

4. Teunis van Eelen

dressuur Pony's


1. Steven Dijkslag

2.Jannes van Diepen 

3. Dick van Hoorn

4. Henk Verkuil

5. Jacco van Diepen ( Kim )

6. Gerrit Steenbergen

7. Gerrit van Ommen

8. Henrico Bouw

9. Jacco van Diepen ( Kendal )

10. Frans Rutgers

vaardigheid Pony's


1. Jannes van Diepen

2. Jacco van Diepen ( Kendal )

3. Jacco van Diepen ( Kim )

4. Steven Dijkslag 

5. Gerrit Steenbergen

6. Henrico Bouw

7. Henk Verkuil

7. Dick van Hoorn

9. Gerrit van Ommen 

10 Frans Rutgers

Totaal Pony's


1. Jannes van Diepen

2. Steven Dijkslag

3. jacco van Diepen ( Kim )

4. Dick van Hoorn

5. Henk Verkuil

6. Gerrit Steenbergen

7. Jacco van Diepen ( Kendal )

8. Henrico Bouw 

9. Gerrit van Ommen 

10. Frans Rutgers

 

Uitslag clubkampioenschap 2013. 

Paarden: 
1. Teunis van Eelen. 
2. Sofie Westmaas
3. Dries Kwakkel.

Pony's:
1. Jannes van Diepen. 
2. Steven Dijkslag. 
3. Jacco van Diepen. 

Uitslag gemeentekampioenschap 2013. 
paarden dressuur:                          
1. Teunis v. Eelen.                          
2. Benny Rorije.
                              
Paarden Vaardigheid:                    

1. Dries Kwakkel.                          

2. Benny Rorije.
                             
Pony's dressuur: 

1. Steven Dijkslag. 
2. Henk Verkuil. 
3. Henrico Bouw.

Pony's Vaardigheid:  
1. Jannes v. Diepen.
2. Gerrit v. Ommen.
3. Steven Dijkslag. 

Algemeen Kampioen 2013: Steven Dijkslag. 

Uitslag Marathon wedstrijd 21 september 2013

Dressuur:

Paarden

Pony's

1. Teunis v. Eelen

1. Steven Dijkslag

2. Gerrit Beltman

2. Joëlle Berghuis

3. Gerrit Bredewout

3. Henrico Bouw

4. Sofie Westmaas

4. Frans Rutgers

5. Bennie Rorije

5. Henk Verkuil

6. Jannes v. Diepen

7. Jacco v. Diepen (Kim)

8. Jacco v. Diepen (Kandel)

Marathon:

Paarden

Pony's

1. Bennie Rorije

1. Jannes v. Diepen

2. Gerrit Bredewout

2. Jacco v. Diepen (Kim)

3. Gerrit Beltman

3. Steven Dijkslag

4. Henrico Bouw

5. Joëlle Berghuis

6. Henk Verkuil

7. Frans Rutgers


Vaardigheid:

Paarden

Pony's

1. Bennie Rorije

1. Jannes v. Diepen

2. Gerrit Bredewout

2. Jacco v. Diepen (Kim)

3. Sofie Westmaas

3. Steven Dijkslag

4. Teunis v. Eelen

4.Joëlle Berghuis

5. Gerrit Beltman

5. Henrico Bouw

6. Frans Rutgers

7. Henk Verkuil

 

Speel u spel:

Paarden

Pony's

1. Sofie Westmaas

1. Jannes v. Diepen

2. Bennie Rorije

2. Steven Dijkslag

3. Teunis v. Eelen

3. Jacco v. Diepen (Kim)

4. Gerrit Beltman

4. Henrico Bouw

5. Gerrit Bredewout

5. Joëlle Berghuis

6. Henk Verkuil

7. Frans Rutgers

Totaal:

Paarden

Pony's

1. Bennie Rorije

1. Jannes v. Diepen

2. Gerrit Bredewout

2. Steven Dijkslag

3. Gerrit Beltman

3. Jacco v. Diepen (Kim)

4. Teunis v. Eelen

4. Henrico Bouw

5. Sofie Westmaas

5. Joëlle Berghuis

6. Henk Verkuil

7. Frans Rutgers

8. Jacco v. Diepen (Kandel'


Marathon totaal:

Paarden

Hind. 1

Hind. 2

Hind. 3

Hind.4

Hind. 5

Hind. 6

Totaal seconden

1. B. Rorije

132

57

64

44

52

60

409

2. G. Bredewout

121

48

128

37

56

56

446

3. G. Beltman

225

72

92

56

92

90

627

Pony's

1. Jannes v. D.

46

37

38

31

42

41

235

2. Jacco v. D.

45

48

55

35

51

47

281

3. Steven D.

56

40

50

37

50

51

284

4. Henrico B.

72

42

58

38

55

51

316

5. Joëlle B.

66

51

59

45

52

54

327

6. Henk V.

82

54

66

42

69

69

382

7. Frans R.

108

57

87

43

66

59

420


Uitslagen ringsteken Heerde 17-08-2013
Pony's:
1. Herman Achterhuis.
2. Henrico Bouw.
3. Gerrit v. Ommen.

Paarden: 
1. Gerrit Bredewoud.
2. Jen Algera.
3. Dirk Bronsink.

Uitslagen wedstrijd 22-06-2013

Pony's: 

1. Jannes v. Diepen.
2. Steven Dijkslag.
3. Jacco v. Diepen.(kim) 
4.  Gerrit Steenbergen. 
5. Jacco v. Diepen. (kandel)
6. Adriana Haverkamp. 
7. Henrico Bouw. 
8. Simone Roskam. 

Paarden:


1. Benny Rorije. 
2. Sofie Westmaas. 
3. Teunis v. Eelen. 
4. Dries Kwakkel. 
5. Dick v. Hoorn. 

Uitslagen Ringsteken Wapenveld 25-05-2013
Pony's:

1. H. Achterhuis
2. Simone en Harminka
3.R. de Weerdt

Paarden:

1.P. Bierema.
2.J. Algera.
3. B. Rorije.


Uitslagen Avondwedstrijd 15-05-2013. 

Pony's:
1. Jacco v. Diepen. (kim)
2. Steven Dijkslag. 
3. Adelien d. Weerdt.
4. Frans Rutgers. 
5. Jannes v. Diepen.
6. Simone Roskam. 
7. Jacco v. Diepen. 
8. Rick d. Weerdt. 

Paarden: 
1. Sofie Westmaas.
2.Teunis v. Eelen.
3. Dries Kwakkel.